رفتن به محتوای اصلی
 • سرگرمی

  سخت ترین کوه های جهان برای کوهنوردی

  ویراستار , سه شنبه، 7 بهمن 1399 0
  هر یک از ما برای گذراندن اوقات فراقت خود، به طور حتم تصمیمات مختلف و گوناگونی میگیریم که میتوانند مرتبط با موقعیت جغرافیایی که در آن زندگی میکنیم و یا به هر دلیل دیگری با هم  متفاوت باشند. اما به جرئت می توان گفت؛ کوهنوردی یکی از آن تصمیم هایی است که اغلب ما به دنبال آن خواهیم رفت.
 • سرگرمی

  10 عکس از مکان های گردشگری که نمی توانید در اینستاگرام منتشر کنید

  ویراستار , سه شنبه، 7 بهمن 1399 0
  چراغ های براقی که در برج ایفل قرار دارد، منظره زیبای گراند کانیون، کلیسای سیستین مزّین با آثار هنری میکل آنژ و ... از جمله مکان هایی هستند که همیشه مورد تحسین قرار دارند و تبدیل به بهترین مکان ها برای عکاسی شده اند اما باید گفت که انتشار این تصاویر چندان هم آسان نیست ما در این 10 عکس شما را با دلایل ممنوعیت آنها آشنا خواهیم کرد.
 • سرگرمی

  این عکس ها با روح و روانتان بازی میکند

  ویراستار , دوشنبه، 6 بهمن 1399 0
  گاهی اوقات ما مناظری را در اطراف خود مشاهده میکنیم که از توجه به آنها غافل هستیم به همین ترتیب در مقاله خود تصمیم گرفتیم برخی از این تصاویر را به نمایش بگذاریم.
 • سرگرمی

  آیا چیزی به نام چشم‌زخم واقعا وجود دارد؟

  ویراستار , دوشنبه، 6 بهمن 1399 0
  شاید این جملات برای شما هم آشنا باشد، «فلانی را چشم کردند»، «فلانی چشمش شور است»، «اسفند دود کن چشم نخوری!»، «حتماً چشمت کردند»، همانطور که میدانید اعتقاد به چشم زخم از قدیم در فرهنگ های مختلف وجود داشته و بیشتر برای دفع حرز، دعا و.. استفاده می¬شود، به همین خاطر حتماً شنیده¬اید که هنگام تعریف از چیزی بهتر است عبارت هایی مانند: «از چشم بد دور»، «بزنم به تخته» و «ما شاء الله» را به کار ببرید.
 • سرگرمی

  چیز‌هایی که فقط در ژاپن می‌توان دید

  ویراستار , دوشنبه، 6 بهمن 1399 0
  کشور ژاپن به خاطر دارا بودن برخی چیزهای عجیب، به نظر می¬رسد که گویا متعلّق به جهانی دیگر است، ژاپن را میتوان سرزمین خورشید تابان، توالت های آواز خوان یا حتّی سرزمینی با چراغ های راهنمایی آبی رنگ خواند، در ادامه با ما باشید تا لیستی از شگفت انگیزترین چیزهای موجود در این کشور را به شما نشان دهیم.
 • سرگرمی

  در سایه درختان چنار(داستان کوتاه)

  ویراستار , یکشنبه، 5 بهمن 1399 0
  روزی روزگاری دو درخت چنارپیر در یک بیابان بی آب و علف با یکدیگر زندگی می¬کردند، در نزدیکی این دو درخت، چنار جوانی روییده و به سرعت در حال رشد بود، در یکی از روزهای گرم تابستان درخت جوان متوّجه شد که دو موجود از دور در حال حرکت و نزدیک شدن به آنها هستند، فریاد زد و از درخت پیر پرسید آن دو موجود چه چیز می-باشند، دو درخت پیر گفتند: احتمالاً باید آدمیزاد باشد، چنار جواب در پاسخ با تعجب پرسید آدمیزاد!!
 • سرگرمی

  حقایقی جالب که حوصله ندارید دنبال جواب آن‌ها بگردید!

  ویراستار , دوشنبه، 22 دی 1399 0
  احتمال دارد در ذهن شما سوالات متعددی از قبیل اینکه چرا خون قرمز است؟ چرا با تغییر فصل، رنگ درختان عوض میشود؟ ایجاد شود اما این دلیل نمیشود که با رشد انسان کنجکاوی آن نسبت به خیلی چیزها از دست برود، اگر به دنبال این هستید که جواب سوالاتی که در ذهنتان ممکن است ایجاد شود را بگیرید توصیه میگردد که این مقاله را مطالعه کنید.
 • سرگرمی

  بر اساس ماه تولّدتان، کدام استان بهترین مکان برای زندگی شماست؟

  ویراستار , شنبه، 20 دی 1399 0
  اگر دوست دارید بدانید که بر اساس ماه تولّدتان کدام استان بهترین مکان برای زندگی شماست، می¬توانید مقاله زیر را دنبال کنید، شاید براتان جالب باشد که چطور میتوان شهر دائمی را برای سکونت یک فرد انتخاب کرد!؟
 • سرگرمی

  تست روانشناسی: شما تخم مرغ یخچال خانه تان را به چه ترتیبی می چینید؟

  ویراستار , دوشنبه، 15 دی 1399 0
  با استفاده از روانشناسی اشیاء به راحتی میتوانید شخصیت خود را نیز پپیدا کنید ما در این تست به شما کمک میکنیم که نقاط قوّت و ضعف خود را تشخیص دهید و روی آنها کار کنید شما در طول روز این توانایی را دارید که عادت های روزمره خود به آسانی بشناسید و پی به هویت درونی خود ببرید.
 • سرگرمی

  راز و رمزهای مثلث برمودا را بدانید

  ویراستار , دوشنبه، 15 دی 1399 0
  تاکنون هزاران گزارش در رابطه با غرق شدن کشتی‌ها، سقوط هواپیماها و ناپدید شدن سرنشینان آنها در اعماق آبهای اسرارآمیز مثلث برمودا در چند دهه گذشته به ثبت رسیده است، از آن همه کشتی‌های تجاری و مسافربری و قایق‌های اکتشافی یا ماهیگیری که در منطقه مثلث مرگ به دام آبهای خروشان دریا افتاده¬اند و یا هواپیماهای مسافری یا نظامی دوران جنگ جهانی که در این نقطه ناپدید شدند تاکنون
 • سرگرمی

  شگفت انگیزترین رفتار انسان چیست؟

  ویراستار , دوشنبه، 15 دی 1399 0
  ﭘﺎﺳﺦ ﺩﺍﺩ: «ﺍﺯ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﺧﺴﺘﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ، ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻥ ﻋﺠﻠﻪ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ ﻭ ﺳﭙﺲ ﺩﻟﺘﻨﮓ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﺧﻮﺩ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ! ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺑﺮﺍﯼ دریافت ﻣﺎﻝ ﻭ ﺛﺮﻭﺕ ﺍﺯ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺧﻮﺩ ﻣﺎﯾﻪ ﻣﯽ‌ﮔﺬﺍﺭﺩ، ﺳﭙﺲ ﺑﺮﺍﯼ به دست آوردن مجدّد ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺭﻓﺘﻪ، ﭘﻮﻝ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﺮﺝ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ.
 • سرگرمی

  باور می‌کنید این حیوانات با زباله ساخته شده اند؟

  ویراستار , دوشنبه، 15 دی 1399 0
  تولید بیش از حد برخی چیزها مانند: پلاستیک و فلزات باعث می¬شوند تا ما شاهد تاثیرات بدی روی کره زمین باشیم، از آنجا که این زباله ها مدّت زیادی طول میکشد تا بازیافت شوند، در نتیجه می¬توانند ویرانگری های خطرناکی را برای کره زمین به وجود آورند، «حیوانات زباله ای بزرگ» مجموعه¬ای از آثار هنری هستند که با هدف نشان دادن یکی از مهم¬ترین مشکلات جهان ساخته می¬شوند، پس نباید انها را فقط به شکل زباله دید.
 • سرگرمی

  عجیب ترین مکان های زمین که شبیه سیاره‌های دیگر هستند

  ویراستار , دوشنبه، 15 دی 1399 0
  بر روی سیاره زمین مکان‌هایی بسیار بی‌نظیر، زیبا و جذاب وجود دارند که قبلا هرگز آنها را ندیده‌اید. از این رو قصد داریم شما را با عجیب ترین مکان های زمین که شبیه سیاره‌های دیگر هستند، آشنا کنیم. در سیاره زمین مناطق عجیب و ناشناخته‌ای وجود دارند که ظاهر ویژه آنها برای بسیاری از مردم پر رمز و راز به نظر می‌رسد. در زمانی که بشر تمام تلاش خود را بر کشف ناشناخته‌های فضای بی‌کران گماشته است، بر روی همین سیاره دوست‌داشتنی نیز مناطقی درخور توجه قرار دارند که بیشتر مردم از وجود آنها بی اطلاع هستند. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با 15 منطقه عجیب آشنا کنیم.
 • سرگرمی

  سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید

  ویراستار , دوشنبه، 15 دی 1399 0
  استفان فورستر، با هدف تماشای زیباترین مکان ها، چشمگیرترین مناظر و کمیاب ترین شرایط آب و هوایی در حدود دوازده سال پیش در سفری که به برخی از دورترین مناطق زمین داشت، توانست از تپه های شنی و بیابان ها گرفته تا رودخانه ها و دریاچه ها عکاسی کند، او می¬گوید:«بدترین چیزی که می‌توانم تصوّرش را کنم یک آسمان آبی صاف است،
Subscribe to سرگرمی