رفتن به محتوای اصلی
گجت

گجت هوشمند و کیف پولی که هیچ گاه گم نخواهد شد، کیف هوشمند walli

0 6 بازدید
دوشنبه، 6 بهمن 1399

اینبار محققان توانسته اند دست به ابداع خلاقانه ای برای نگهداری از مدارک شخصی هر فرد بزنند و از پروژه خود تحت عنوان کیف پول هوشمند Walli صحبت میکنند، که در صورت مفقود شدن کیف، شما به راحتی میتوانید مکان آن را با توجه به ویژگی های کاربردی آن پیدا نمایید.

نحوه عملکرد گجت هوشمند کیف پول Walli

کیف پول هوشمند -1

قابلیت این کیف پول به شکلی است که شما میتوانید از طریق بلوتوث گوشی خود را به آن متّصل کنید و با نصب اپلیکیشن مخصوص Walli که با دو مدل اندوروید و ios نیز سازگاری دارد، فعالیت های مربوط به آن را چک نمایید. این گجت هوشمند میتواند با دور شدن کیف، شما را از وضعیت و مکان آن مطلّع سازد. همچنین نبود کارت اعتباریتان را به شما اطلاع دهد. البته نباید فراموش کنید که زمانی که باید این گجت صبر نماید تا کارت در سر جای خود قرار بگیرد و در صورت به پایان رسیدن آن مدت زمان، شما را از نبود کارت اعتباری باخبر کند، بر عهده خود شما میباشد.

قابلیت دیگر گجت هوشمند و کیف پول Walli

این گجت جذاب و هوشمند میتواند به شما برای پیدا کردن گوشی موبایلتان هم کمک کند. به اینصورت که شما با دو بار ضربه زدن روی کیفتان میتوانید از طریق زنگ هشداری که روی گوشی خود نصب کرده­اید، مکان آن را به راحتی پیدا نمایید. این گجت طوری طراحی شده که حتی اگر گوشی شما در حالت بیصدا هم باشد، میتواند زنگ هشدار آن به صدا در بیاید و نکته دیگر اینکه این قابلیت تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فاصله شما کمتر از 30 متر باشد.

از دیگر ویژگی های Walli این است که نیازی به شارژ کردن آن نیست و شما میتوانید از طریق یک باتری سکه ای آن را تا 6 ماه شارژ کنید البته توجه داشته باشید باتری که انتخاب میکنید قابل تعویض باشد.

طراحی هدست واقعیت افزوده سامسونگ را در این تصاویر ببینید

طبق گزارشات به دست آمده، سامسونگ غول کره¬ای قصد دارد اینبار در زمینه واقعیت افزوده به رقابت با دیگر شرکت¬ها بپردازد، سامسونگ در کنار توسعه اپل برای عینک هوشمند خودش، توانسته با طراحی یک هدست واقعیت افزوده، گجت جدید خود را به رخ دیگر محصولات هوشمند بکشد.

معرفی اسپیکر هوشمند هواوی ؛ بلندگوی مجهز به هوش مصنوعی با قیمت مناسب

خانه های هوشمند که توانایی راحت کردن زندگی را دارند و گجت های مرتبط با آن را میتوان روندی برای جذب افراد و استفاده آنها از این تکنولوژی ها دانست که در همین مسیر سمیناری که در شانگهای چین برگزار شد، در کنارمعرفی گوشی های هواوی میت 20، از اسپیکرهای هوشمند هواوی نیز رونمایی شد.

صفحه نمایش تا شونده ، نمایشگر ۲۴ اینچ قابل اتصال به لپ تاپ، گوشی و دیوایس ها

طراحی این گجت هوشمند با نام SPUDیا Spontaneous Pop-up Display با داشتن یک صفحه نمایش 24 اینچی قابل حمل، رزولوشن با کیفیت که از طریق کابل HDMI و یا به روش وایرلس میتواند، به آسانی به سایر دستگاه ها از جمله: گوشی های هوشمند و رایانه ها متصّل گردد، نمونه ای از گجت های پیشرفته میباشد که ویژگی برتر آن را میتوان قابل حمل بودن آن هماند یک کتاب دانست.

معرّفی بلندگوی هوشمند «ساند ایکس» به همراه دو تلویزیون هوشمند جدید هواوی

شرکت هواوی در یک رویداد بزرگ که در شهر شانگهای چین برگزار شد، از جدیدترین تبلت خود با نام میت‌پد پرو (MatePad Pro) ، دو لپ‌تاپ میت‌بوک دی 14 و 15، دو تلویزیون هوشمند و یک بلندگوی هوشمند با نام ساند ایکس (Sound X) رونمایی کرد، در ادامه با آنلاک آیدی همراه باشید.

افزودن دیدگاه جدید