رفتن به محتوای اصلی
گجت

طراحی هدست واقعیت افزوده سامسونگ را در این تصاویر ببینید

0 4 بازدید
سه شنبه، 7 بهمن 1399

طبق  گزارشات به دست آمده، سامسونگ غول کره­ای قصد دارد اینبار در زمینه واقعیت افزوده به رقابت با دیگر شرکت­ها بپردازد، سامسونگ در کنار توسعه اپل برای عینک هوشمند خودش، توانسته با طراحی یک هدست واقعیت افزوده، گجت جدید خود را به رخ دیگر محصولات هوشمند بکشد.

شایعات مربوط به توسعه‌ی یک هدست واقعیت افزوده توسط سامسونگ، به چند سال اخیر باز می‌گردد، با عرضه‌ی گلکسی نوت 10 و برخوردار نبودن از پشتیبانی واقعیت مجازی (و به طبع، هدست‌های واقعیت مجازی سامسونگ) باعث شد تا این شایعات  روز به روز بیشتر شود، تمام این ها میتواند نشان دهنده هدف سامسونگ از ورود به بازاری باشد که اپل در آن حضور دارد، این پنتن که با نام   Head Mounted Display منتشر شده است.

عینگ واقعیت افزوده سامسونگ

تصاویر تهیّه شده بیشتر نشان دهنده قطعات تشکیل دهنده این دیواس مثل: دو نمایشگر سربالا (HUD)، دو دوربین یک کابل اتّصال به عینک‌ و یک اسپیکر است و از مشخصات فنی این گجت چیزی دیده نمی­شود، به طور قطعی نمیتوان گفت که این پتنت ها به یک محصول تجاری نهایی تبدیل خواهند شد، اگر هم چنین چیزی قرار باشد اتّفاق بیفتد، عرضه آن حتماً در سالهای آینده میلادی خواهد بود.

 

پتنت‌های هدست واقعیت افزوده سامسونگ

هدست واقعیت افزوده

هدست واقعیت افزوده-1

هدست واقعیت افزوده-2

 

طراحی هدست واقعیت افزوده سامسونگ را در این تصاویر ببینید

طبق گزارشات به دست آمده، سامسونگ غول کره¬ای قصد دارد اینبار در زمینه واقعیت افزوده به رقابت با دیگر شرکت¬ها بپردازد، سامسونگ در کنار توسعه اپل برای عینک هوشمند خودش، توانسته با طراحی یک هدست واقعیت افزوده، گجت جدید خود را به رخ دیگر محصولات هوشمند بکشد.

معرفی اسپیکر هوشمند هواوی ؛ بلندگوی مجهز به هوش مصنوعی با قیمت مناسب

خانه های هوشمند که توانایی راحت کردن زندگی را دارند و گجت های مرتبط با آن را میتوان روندی برای جذب افراد و استفاده آنها از این تکنولوژی ها دانست که در همین مسیر سمیناری که در شانگهای چین برگزار شد، در کنارمعرفی گوشی های هواوی میت 20، از اسپیکرهای هوشمند هواوی نیز رونمایی شد.

صفحه نمایش تا شونده ، نمایشگر ۲۴ اینچ قابل اتصال به لپ تاپ، گوشی و دیوایس ها

طراحی این گجت هوشمند با نام SPUDیا Spontaneous Pop-up Display با داشتن یک صفحه نمایش 24 اینچی قابل حمل، رزولوشن با کیفیت که از طریق کابل HDMI و یا به روش وایرلس میتواند، به آسانی به سایر دستگاه ها از جمله: گوشی های هوشمند و رایانه ها متصّل گردد، نمونه ای از گجت های پیشرفته میباشد که ویژگی برتر آن را میتوان قابل حمل بودن آن هماند یک کتاب دانست.

معرّفی بلندگوی هوشمند «ساند ایکس» به همراه دو تلویزیون هوشمند جدید هواوی

شرکت هواوی در یک رویداد بزرگ که در شهر شانگهای چین برگزار شد، از جدیدترین تبلت خود با نام میت‌پد پرو (MatePad Pro) ، دو لپ‌تاپ میت‌بوک دی 14 و 15، دو تلویزیون هوشمند و یک بلندگوی هوشمند با نام ساند ایکس (Sound X) رونمایی کرد، در ادامه با آنلاک آیدی همراه باشید.

افزودن دیدگاه جدید